- Головна
- Новини
- Адміністрація
- Діяльність закладу
- Методична скринька
- Безпечне освітнє середовище
- Внутрішня система якості освіти
- Дистанційна освіта
- Виховна робота
- Бібліотека
- Соціально-психологічна служба
- Сторінка логопеда
- Фотогалерея
- Дошка оголошень
- Батькам
- Корисні посилання
- Протидія булінгу в закладі освіти
- Зворотній зв'язок
- Прозорість та інформаційна відкритість
- Благодійна допомога
Безпечне освітнє середовище
Державною установою "Український інститут розвитку освіти" розроблені методичні рекомендації "Безпечне освітнє середовище: Надання індивідуальної підтримки учням з особливими освітніми потребами під час підготовки для реагування на надзвичайні ситуації".
Пріоритетними напрямками освіти на 2024/2025 навчальний рік залишаються безпечність освітнього середовища, забезпечення доступності та якості освіти для всіх дітей.
У разі увімкнення сигналу «Повітряна тривога» педагоги зупиняють проведення уроків незалежно від форми проведення занять та звертають увагу здобувачів освіти на необхідність піти в укриття і залишатись там до завершення повітряної тривоги.
4 квітня Міжнародний день просвіти з питань мінної безпеки.
Саме під час війни особливого значення набуває питання, пов’язане з життям та здоров’ям людей. Учасники освітнього процесу закладу приєдналися до відзначення Міжнародного дня мінної безпеки. Для учнів 1-4 класів була проведена бесіда з мінної безпеки, щодо загрози вибухових пристроїв та обережного поводження з незнайомими предметами, які можуть зустрічатися на вулиці, на узбіччі, у лісі та біля річки та пригадали основні правила мінної безпеки. Учні 5-10 класів переглянули фільм «Небезпечні знахідки», повторили правила поведінки з незнайомими предметами та дізналися про наслідки, які може спричинити вибух. Якщо попереджений значить більше шансів бути живим і здоровим!
Навчаємось мінній безпеці
Вихователями закладу періодично проводяться уроки безпеки життєдіяльності для з мінної безпеки в онлайн форматі. На початку відео-уроку учнів закликали не ігнорувати жодного сигналу, який сповіщає про повітряну тривогу. В таких випадках слід негайно пройти до найближчого укриття, а якщо не має такої можливості, варто перейти у приміщення без вікон. В ході занять основну увагу приділили темі пожежної та мінної безпеки. Здобувачам освіти пояснили в яких випадках вогонь може бути другом, а в яких ворогом. Пригадали основні правила пожежної безпеки та пояснили як діяти у випадку виникнення займання. Звернули увагу на забороні ховатися у шафі, під ліжком, у ванній кімнаті та деінде. За допомогою наочної агітації та загадок учнів ознайомили з порядком дій у разі виявлення вибухонебезпечних предметів. Поспілкувались також і про відомого на всю країну пса Патрона, про його діяльність та пояснили здобувачам освіти, що знешкоджувати вибухонебезпечні предмети повинні лише фахівці піротехнічних груп.
Україна увійшла до переліку країн, найбільш забруднених мінами. Щоб забезпечити від поранення чи загибелі дітей, Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) спільно з Міністерством освіти і науки України, Державною службою України з надзвичайних ситуацій (ДСНС) та Міністерством внутрішніх справ України запустили вебсайт «Все про мінну безпеку» для батьків, вчителів та дітей.
Ресурс містить чотири розділи: для батьків, вчителів, підлітків та дітей. У кожному з них викладено адаптовану до віку інформацію про різновиди мін та правила поводження з ними.
День психічного здоров’я або ментального здоров’я у світі та в Україні відзначається щороку 10 жовтня. Свято покликане звернути увагу на проблеми, пов’язані з психічним станом людини та підтримки людей з подібними захворюваннями.
Ментальне здоров’я є важливою складовою психофізичного розвитку, що поєднує здоровий дух, гарне фізичне самопочуття та психіку людини із соціальним складником.
До вашої уваги кілька вправ що допоможуть впоратися зі стресом та його наслідками, емоційно налаштуватися на урок, на плідну роботу, сприятимуть атмосфері емоційного відновлення, почуттю безпеки та психоемоційного комфорту.
Переходьте за посиланням та розвантажуйтесь. Бажаю всім успіху.